Tai specializuotas privataus kapitalo fondas, kurio strategija – investicijos į įvairių alternatyvaus finansavimo srityje veikiančių verslų kapitalą. Mūsų tikslas – sukurti horizontalią įmonių grupę, kuri apimtų įvairius finansavimo produktus. Fondas taip pat galės investuoti į įmones, teikiančias tam tikrą infrastruktūrą alternatyviems skolintojams, jeigu matys tame sinergijų su portfelio investicijomis.

Pasak mūsų Investicijų valdymo departamento vadovo ir partnerio Beno Poderio, sulig nauju privataus kapitalo fondu, bus siekiama konsoliduoti alternatyvaus finansavimo rinką. Jo teigimu, šiame sektoriuje galime atrasti daugiau sinergijos taškų bei augimo galimybių su verslais, kurie specializuojasi alternatyvaus finansavimo srityje, tačiau dažnu atveju savarankiškai veikdami nepasiekia 30 mln. Eur dydžio portfelio dėl tokių jų augimą stabdančių veiksnių kaip: nuosavo ir skolinto kapitalo trūkumas, pernelyg specializuota strategija; bendros verslo vystymo patirties ar daugiau sričių uždengiančios / kompetencijas papildančios komandos trūkumas. 

Fondo dydį planuojame vertinti ne tik per pritrauktą kapitalą, bet ir per finansavimo portfelį, kurį galime pasiekti įvairiomis kapitalo priemonėmis konsoliduotai ir per vieną investiciją.

Fondas per 5 metų gyvavimo laikotarpį sieks sukonsoliduoti ir/ar užauginti skirtinguose segmentuose veikiančius alternatyvaus finansavimo rinkos žaidėjus, iš kurių kiekvienas turėtų potencialą pasiekti 100 mln. Eur alternatyvaus finansavimo portfelį, o visi bendrai 300–500 mln. EUR. Siekiama grąža informuotiesiems investuotojams – 15–20% po mokesčių.

Papildoma informacija:

Benas Poderis – Investicijų valdymo skyriaus vadovas; el.p.: bp@nteram.lt;  tel.: +37061556013. Primename, kad investavimas yra susijęs su rizika: investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti, galite atgauti mažiau nei investavote ar prarasti visas investuotas lėšas. Valdymo įmonė negarantuoja investicijų pelningumo. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte išsamiai susipažinti su fondo dokumentais ir kita svarbia informacija. Dėl dokumentų kreiptis į Valdymo įmonę Nter Asset Management.