„Orion Asset Management“ valdomas fondas teikia 4 mln. Eur „senior“ tipo finansavimą 7200 kv.m. ploto NT projektui Kaune Europos sodo namai, tapdamas pagrindiniu kreditoriumi. Būsto projektą vysto UAB „Europos 4“, kuri Kaune jau yra išplėtojusi Ąžuolyno namų kompleksą.
Visas projekto dydis per keletą etapų sieks 10 mln. Eur. Antroji fondo investicija bus atlikta, kuomet projektas pasieks iškeltus tikslus pardavimų kiekiui. Išleisdami obligacijas dalimis vystytojui sumažiname efektyvių palūkanų kiekį.
„Nors rinkoje matome tam tikrą sąmyšį ir nuolatines antraštes dėl būsto kainų ir NT rinkos, atlikti vieną iš didesnių fondui investicijų nusprendėme dėl keleto svarbių veiksnių – projektas yra vystomas kauniečių ypač pamėgtame Fredos mikrorajone, kuriame juntamas būsto pasiūlos stygius. Taip pat Kauno botanikos sodas yra „praktiškai projekto kieme“, verslo plane numatoma vidutinė parduodamo būsto kaina yra patrauklesnė negu rinkos vidurkis, o ir projekto vystytojas dalyvauja projekte įnešdamas reikšmingą nuosavo kapitalo dalį“, – teigia fondo valdytojas ir OAM investicijų valdymo skyriaus vadovas Benas Poderis.

Daugiau skaitykite čia: https://www.vz.lt/…/europos-sodo-namu-projektui-4-mln…