Investicinių fondų valdymo įmonė Orion Asset Management tęsia socialiai atsakingo investavimo į nekilnojamą turtą (toliau – NT) apžvalgų ciklą ir toliau gilinasi į tokio tipo investicijas.

Antroji apžvalgų ciklo tema: kokią naudą investicijos į privatų sveikatos priežiūros sektorių suteikia investuotojams ir kaip tai skatina visuomenės gerovės augimą?

Anot Tarptautinės finansų korporacijos (angl. International Finance Corporation, IFC), privatūs sveikatos priežiūros tiekėjai didele dalimi prisideda prie visuomenės socialinės gerovės kūrimo: didina sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą bei kelią tokių paslaugų kokybinius standartus. Taip pat kuria kvalifikuotas ir konkurencingas darbo vietas profesionalams bei gali pritraukti aukšto lygio specialistus iš viso pasaulio. Tokiais būdais siekiama gerinti medicinos sektoriaus kokybę, didinti jo kuriamą pridėtinę vertę bei reikšmę. Svarbu paminėti, jog ne tik sveikatos priežiūros operatoriai, bet ir investuotojai, aktyviai dalyvaujantys šiame segmente, turi galimybę gauti ne tik finansinę naudą, bet ir prisidėti prie paslaugų kokybės auginimo bei socialinės gerovės kūrimo.

Skaitykite daugiau…