Orion Absolute Return Fund

Mišrus turtas

Fondo pagrindiniai duomenys

 • Valdymo mokestis:
  1,5 %
 • Sėkmės mokestis:
  Nėra
 • Platinimo mokestis:
  Iki 3%
 • Išpirkimo mokestis:
  Nėra
Tipas:
Atviras IISKIS
Strategija:
Investicijos į mišrias turto klases
Minimali investicija:
125 000 EUR
Fondo trukmė:
Neribota
Likvidumas:
Mėnesinis
Fondas įkurtas:
2012 03 08
Fondo valiuta:
EUR
Vienetų įsigijimai:
Kiekvieną mėnesį
Vienetų išpirkimai:
Kiekvieną mėnesį

Pasirinkite priimtiną riziką

Koks turto tipas jus domina?

Kiek norite investuoti?

Gavę užklausą - artimiausiu metu susisieksime
Dėkojame, jūsų užklausa išsiųsta.

Periodas nuo iki

 • Nuo įkūrimo dienos
 • Šie metai
 • 1 m.
 • 2 m.
 • 1 mėn.
 • 3 mėn.

Fondo grąža

Vieneto vertė Nuo metų pradžios 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. 1 metų Nuo įkūrimo dienos
Investicinio vieneto vertė — EUR A klasė132.2261 EUR-15.61%-8.82%-9.38%-8.00%-13.32%32.41%
Dalintis fondo statistika:

Pasirinkite priimtiną riziką

Koks turto tipas jus domina?

Kiek norite investuoti?

Gavę užklausą - artimiausiu metu susisieksime
Dėkojame, jūsų užklausa išsiųsta.

„Orion Absolute Return Fund” yra skirtas tik profesionaliems ir informuotiesiems investuotojams. Lėšos investuojamos į skirtingas turto klases ir finansines priemones – akcijas, obligacijas, išvestines finansines priemones, susitarimus dėl skirtumų (CFD), biržose prekiaujamus fondus (ETF), kitus kolektyvinius investavimo subjektus (įskaitant alternatyviuosius fondus) bei Taisyklėse ir Prospekte nurodytus investavimo objektus.

Siekiant pasinaudoti rinkos nuosmukiais ar apdrausti turimą investicijų portfelį, fondas gali parduoti skolintas finansines priemones arba sudaryti sandorius dėl išvestinių finansinių priemonių, kurių vertė kyla bazinės priemonės kainos mažėjimo atveju.

Fondo tikslas – ilguoju laikotarpiu uždirbti teigiamą grąžą, nepriklausomai nuo bendros rinkų krypties ar ekonominio ciklo fazės. Investuoti į skirtingas turto klases bei aktyviai keisti portfelio sudėtį, siekiant išnaudoti vidutinės trukmės rinkos pokyčius.

Naujienos

Valdytojas

Fondo vienetų pirkimas

Pateikite Valdymo įmonės nustatytos formos paraišką pirkti Fondo investicinius vienetus. Pirkimo paraiškoje nurodoma pinigų suma, už kurią ketinate įsigyti Fondo investicinių vienetų. Įsigydamas investicinius vienetus, pasirašote Fondo investicinių vienetų pirkimo sutartį su Fondo Valdymo įmone. Pinigus už įsigyjamus Fondo investicinius vienetus pervedate į Fondo investicinių vienetų pirkimo paraiškoje nurodytą Fondo sąskaitą. Jeigu paraišką pirkti Fondo investicinius vienetus pateikėte ir paraiškoje nurodytą pinigų sumą į Fondo sąskaitą pervedėte iki 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondo investicinius vienetus įsigysite mokėdami už juos Fondo investicinių vienetų X dienos pardavimo kainą. Jei paraiškoje nurodyta pinigų suma yra užskaitoma Fondo sąskaitoje po 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondo investicinius vienetus įsigyjate mokėdamas už juos Fondo investicinių vienetų X+1 dienos pardavimo kainą.Už investicinius vienetus, įskaitant platinimo komisinį mokestį, galite mokėti tik Fondo platinimo valiuta, pervedę kitą valiutą, konvertavimo išlaidas apmokate Jūs patys.Fondo investicinių vienetų platinimo kaina yra lygi Fondo investicinio vieneto vertei, pridėjus platinimo išlaidas Fondo GAV, investicinių vienetų vertė ir pardavimo kaina yra skaičiuojamos kiekvieną darbo dieną ir skelbiamos ne vėliau kaip iki kitos darbo dienos 12 val. visose investicinių vienetų platinimo vietose bei Fondo puslapyje mūsų svetainėje.

Fondo vienetų išpirkimas

Fondo vienetus galite pareikalauti išpirkti pagal taisyklėse nurodytą tvarką (išpirkimo terminai pateikti detaliojo fondo informacijoje) Investiciniai vienetai išperkami pateikus paraišką išpirkti investicinius vienetus visose jų platinimo vietose platintojo darbo valandomis. Išpirkdami investicinius vienetus, pateikite Valdymo įmonės nustatytos formos paraišką išpirkti Fondo investicinius vienetus. Išpirkimo paraiškoje nurodydami Fondo investicinių vienetų, kuriuos Fondas turi išpirkti iš investuotojo, skaičių. Jeigu paraišką išpirkti Fondo investicinius vienetus pateiksite iki 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondas investicinius vienetus išpirks mokėdamas už juos Fondo investicinių vienetų X dienos išpirkimo kainą. Jeigu paraišką išpirkti Fondo investicinius vienetus pateiksite po 18.00 val. Lietuvos laiku (dieną X), Fondas investicinius vienetus išpirks mokėdamas už juos Fondo investicinių vienetų X+1 dienos išpirkimo kainą. Už išpirktus investicinius vienetus atsiskaitoma ne vėliau kaip per 7 dienas nuo išpirkimo sandorio sudarymo.Fondo investicinių vienetų išpirkimo kaina yra skelbiama ne vėliau kaip iki kitos darbo dienos 12 val. visose investicinių vienetų platinimo vietose bei Fondo puslapyje mūsų svetainėje