Pradėję aktyviai privačios skolos sritį plėtoti 2018 m., 2019-2020 m. augome daugiau nei 300 proc, o „ORION Private Debt Fund I“ tapo pelningiausiu atviro tipo skolos fondu Lietuvoje, per praėjusius metus skirtingoms investuotojų klasėms uždirbusiu 8,7-10,2 proc. metinę grąžą.

Už privačios skolos produktų plėtrą atsakingas fondo valdytojas Benas Poderis džiaugiasi įvykdytais svarbiausiais tikslais: „Pagerinome praeitų metų grąžą, auginome portfelį mažindami jo koncentraciją, o antroje metų pusėje pavyko atlikti naujų investicijų su įtraukta COVID premija. Smagu, jog tapome ir didžiausiu privačios skolos valdytoju vietinėje rinkoje, bet suprantame, kad šiandien privačios skolos fondų rinka Lietuvoje yra vieno didesnio fondo dydžio ir telpa į 100 mln. Eur. Į rinką ateina nauji žaidėjai, esami svarsto apie plėtrą, todėl aplinka išlieka konkurencinga ir ilgai išsilaikyti šioje pozicijoje bus sudėtinga, bet tai nėra mūsų prioritetas.“
Nors net ir Centrinės-Rytų Europos kontekste esame nedideli, žinome, kad tai tik pradžia. Mūsų tikslas – per artimiausius dvejus metus padvigubinti investicijas į įvairius įmonių skolos instrumentus bei tapti matomais regione.