Sėkmingai realizuojant investuotojų patikėtas lėšas, parduotas verslo centras „Manto namai“, įsikūręs H. Manto g. 7, Klaipėdoje. „Manto namų“ vystymo projektui vadovavo Mantas Skipitis, taip pat einantis ir turto valdymo įmonės „Orion Asset Management“ generalinio direktoriaus pareigas.
„Šis mūsų projektas yra puikus koncepcinės NT objekto konversijos pavyzdys, kuomet apjungę savo vidines struktūrizavimo, finansavimo ir nekilnojamojo turto projektų plėtros kompetencijas pavertėme „Manto namus“ iš nekonkurencingo prekybos pastato į patrauklų, įvairias paslaugas teikiančių įmonių, verslo centrą. Mumis patikėjo ne tik investuotojai, bet ir verslo centre įsikūrę puikiai žinomi vardai, tokie kaip SEB bankas, Lietuvos paštas, Tez Tour, Audiomedika ir kiti“ – pasakoja Mantas Skipitis, pridurdamas, kad džiaugiasi, jog nepaisant projekto eigoje kilusių iššūkių, įskaitant ir Covid-19 įtaką, buvo sugeneruota didesnė nei 20% IRR projekto grąža.
Šis sandoris rodo, jog nors pajūrio NT rinka pasižymi unikaliais, dažniausiai tik jai būdingais bruožais, dėl galimybių uždirbti didesnes investicines grąžas ji gali tapti itin patraukli aukštesnį rizikos lygį toleruojantiems investuotojams.