UAB „Orion Asset Management“ valdomas uždarojo tipo informuotiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Orion Agroland Value Fund I“ (toliau – Fondas arba OAVFI) praėjusią savaitę išmokėjo investuotojams beveik 342 tūkst. Eur.

OAVFI, savo veiklą pradėjęs 2018 m., toliau sėkmingai tęsia savo veiklas, Fondo įmonių valdoma žemės ūkio paskirties žemė nuomojama juridiniams ir fiziniams asmenims žemės ūkio veikloms vykdyti, fondas kasmet išmoka investicinę grąžą savo investuotojams.

„Džiaugiamės galėdami pasidalinti geromis žiniomis ir pranešame, jog nepaisant dėl plintančio viruso vykstančių neramumų rinkose, ir toliau vykdome savo įsipareigojimus investuotojams. Nors ir sudėtinga vertinti kiek dar laiko užsitęs COVID-19 viruso pandemija mūsų šalyje ir visame pasaulyje, bet tikime, kad tai turės minimalią įtaką ilgalaikėms investicijoms.“, – sako OAVFI valdytojas

***

Trumpai apie UAB „Orion Asset Management“

UAB „Orion Asset Management“ yra viena didžiausią patirtį turinčių turto valdymo įmonių Lietuvoje, valdanti nišinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Lietuvos rinkoje savo veiklą pradėjusi 2000 metais, bendrovė šiuo metu valdo 14 investicinių fondų, o valdomas turtas siekia daugiau kaip 90 mln. eurų.