Su džiaugsmu norime pasidalinti naujienomis, jog valdymo įmonė „Orion Asset Management“ keičia pavadinimą ir nuo šiol bus žinoma kaip „Nter Asset Management“.

Reaguojame į augančių produktų paklausą rinkoje ir siekiame atliepti Jūsų lūkesčius, tad naujasis prekių ženklas „Nter“ atspindi esminius pokyčius mūsų veiklos strategijoje.

Keisdami prekių ženklą kartu dirbame ir su naujais produktais. Netrukus pristatysime naujus alternatyvios energetikos bei finansinių technologijų fondus. Taip pat, pradedame aktyvų fondo „Nter Social Infrastructure Fund“, investuojančio į žmogaus viso gyvenimo ciklo socialinę infrastruktūrą, platinimo etapą bei šiuo metu kuriame ir pirmąjį Lietuvoje likvidų NT fondą.

Siūlysime ne tik naujas investicines idėjas, bet pristatysime ir hibridinius, performuotus produktus. Tęsiame strategiją atsisakyti tam tikrų produktų ir specializuotis trijose turto klasėse (nekilnojamas turtas, privati skola bei privatus kapitalas) tik privačiose rinkose.

Esame įsitikinę, kad pokyčiai, kurių ėmėmės, įskaitant ir naują prekių ženklą, leis Jums geriau identifikuoti mūsų veiklą, prisidės prie bendrų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo bei naujų galimybių kūrimo.

Šiuo metu vykdome naujo internetinio puslapio darbus, tad netrukus pakviesime jus apsilankyti naujoje “Nter Asset Management” svetainėje.

Su geriausiais linkėjimais,
„Nter Asset Management“ generalinis direktorius Mantas Skipitis