Sėkmingai užbaigta „ORION Private Debt Fund I“ privačios skolos investicija į BOLDS vystytą moderniausią Baltijos šalyse „McDonald‘s“ restorano projektą Oslo g. Vilniuje, šalia nuvažiavimo į greitkelį Vilnius – Kaunas – Klaipėda. 

Fondas suteikė finansavimą per „mezzanine“ tipo obligacijas komercinio nekilnojamojo turto objekto vystymui, projektą taip pat finansavo vienas iš didžiųjų šalies bankų.

„Tai yra tam tikra prasme šiek tiek „ikoniška“ privačios skolos investicija. Viena didžiausio judrumo miesto arterijų, ilgalaikė nuomos sutartis su klausimų nekeliančiu nuomininku, patikima vystytojo reputacija ir aukšta darbo kultūra, didelis likvidumas antrinėje rinkoje, investicija užbaigta per greičiau negu 2 metus ir fondui dar uždirbusi beveik 15% metinę grąžą.“ – teigia Benas Poderis, valdymo įmonės valdybos narys ir fondo valdytojas.

Projektą vysčiusios BOLDS partneris Paulius Lavrukaitis teigė, kad „vystomuose projektuose visada siekiame profesionalumo visuose etapuose ir privačios skolos fondo įtraukimas į projekto vystymo finansavimą yra puikus to pavyzdys. Šiuo atveju tai buvo finansų inžinerija, kur partneriai puikiai įvertino tikslą, procesą ir galimas grėsmes.”

BOLDS yra ilgametę patirtį turintis komercinio nekilnojamo turto vystytojas, teikiantis visapusiškas paslaugas savo klientams: nuo vietos parinkimo iki turto valdymo bei savininkų ir nuomininkų atstovavimo.

„ORION Private Debt Fund I“ valdytoja yra „Orion Asset Management“. Tai yra viena iš didžiausią patirtį turinčių turto valdymo įmonių Lietuvoje, valdanti nišinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Lietuvos rinkoje savo veiklą pradėjusi 2000 metais, bendrovė šiuo metu valdo 15 investicinių fondų, o valdomas turtas siekia daugiau kaip 80 mln. eurų.