Nors pandemijos metai daugumai verslų kėlė sunkumų, „Orion Asset Management“ valdomas privačios skolos fondas „Orion Private Debt Fund I“ per pastaruosius 2020 metus skirtingoms investuotojų klasėms uždirbo 8,7-10,2 proc. grynąją grąžą. Už praėjusius metus fondas investuotojams paskirstys beveik 1,5 mln. eurų pelną.

Kaip ir praėjusiais metais, „Orion Private Debt Fund I“ sudarys galimybę investuotojams individualiai pasirinkti ar gauti metų prieaugį, ar jį palikti fonde reinvestavimui.

„Pasauliui reikia gerų naujienų, todėl norime užduoti pozityvų toną ir būti vieni pirmųjų, kurie investuotojams skirstys praeitų metų pelną“, – teigia fondo valdytojas Benas Poderis.

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. „Orion Private Debt Fund I“ atliko aštuonias naujas investicijas ir šiuo metu baigia derybas dėl dar keturių. „Mums tai rekordiškai intensyvus periodas, leidžiantis tikėtis, kad šiemet galime pagerinti praeitų metų rezultatą. Tai gali reikšti, kad pritrūksime lėšų, todėl artimiausiu metu sieksime pritraukti į fondą papildomus 10 mln. eurų“, – tvirtina Benas.

Džiaugiamės fondo rezultatais bei savo komanda, kuri deda visas pastangas siekiant užsibrėžtų įmonės ir klientų tikslų.