Rūpindamiesi fizine bei emocine kolegų, partnerių bei artimųjų sveikata šiais metais inicijavome sveikatingumo iššūkį #2021suOAM. Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – suburti aktyvią gyvenseną jau praktikuojančius ir paskatinti pradėti norinčius, bet motyvacijos stokojančius, žmones.
Džiaugiamės, kad šis projektas tapo ir puikia paskata kartu rinktis tvaresnį gyvenimo būdą.
Iššūkis #2021suOAM skatina daugiau judėti ir iškeisti automobilį į alternatyvius transporto būdus, tokius kaip ėjimas į darbą pėsčiomis arba važiuojant dviračiu. Šie bei kiti būdai yra ekologiški, neteršia gamtos ir tuo pačiu prisideda prie tvarumo idėjų platinimo bei gerųjų pavyzdžių demonstravimo.
Europos Sąjungos tyrimai rodo, kad individualūs namų ūkiai išmeta apie 60% šiltnamio efektą sukeliančių dujų, o vidutiniam gyventojui yra vis dar įprasta pirkti daiktus pagamintus iš plastiko ar kasdien į darbą keliauti mašina.
Iniciatyvos autoriaus, Orion Asset Management vadovo Manto Skipičio, bei visos komandos vardu kviečiame prisijungti prie #2021suOAM iššūkio ir ne tik gyventi aktyviau, bet kartu prisidėti prie žalesnės bei švaresnės mūsų ateities.