Uždaroji akcinė bendrovė „Nter Asset Management“ (toliau – NTER), siekdama kokybiškai aptarnauti savo klientus nuotoliniu būdu ir siekdama įgyvendinti „pažink savo klientą“ procedūras, naudoja UAB „Ondato“ sukurtą technologinį nuotolinio tapatybės nustatymo sprendimą. „Ondato“ platforma yra skirta vaizdo įrašo ir Jūsų asmens tapatybės kortelės ir (arba) paso palyginimui, siekiant užtikrinti tinkamą kliento tapatybės nustatymą, pinigų plovimo prevencijos ir kitų teisės aktų reikalavimų įgyvendinimą. Veido atpažinimo rezultatas (sutapimas ar nesutapimas) yra saugomas tiek laiko, kiek būtina tapatybės patikrinimui atlikti, bei tiek, kiek to reikalauja teisės aktai, reglamentuojantys pinigų plovimo prevenciją.

Mes atliekame Jūsų tapatybės patikrinimą naudodamiesi „Ondato“ platforma tik Jūsų sutikimo pagrindu, t. y. tik tokiu atveju, kai Jūs sutinkate su tokiu Jūsų tapatybės patikrinimo būdu. Jei šis metodas Jums nepriimtinas, galite susisiekti su mumis el. paštu, adresu: info@nteram.lt ir pasinaudoti teise pasirinkti kitą tapatybės patikrinimo būdą.
Daugiau apie „Ondato“ sprendimą skaitykite: https://ondato.com

Spausdamas „Atlikti nuotolinį tapatybės nustatymą“ patvirtinu savo sutikimą, kad mano asmens tapatybė būtų nustatyta tiesioginio veido atvaizdo ir asmens tapatybės dokumento nuotraukos perdavimo būdu (t. y. būtų tvarkomi mano biometriniai asmens duomenys – veido atvaizdas).
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymo tikslus, saugojimo laikotarpį, duomenų gavėjus ir kt. rasite mūsų  Privatumo taisyklėse.

 

Plačiau apie nuotolinį tapatybės nustatymą:

Kada atliekamas?

  • Jus aptarnaujantis NTER darbuotojas gali pasiūlyti atlikti nuotolinį tapatybės nustatymą, jei ketinate pradėti komercinius santykius su mūsų įmone, tai yra, jei pirmą kartą įsigyjate NTER valdomų investicinių fondų vienetų (arba investicinių bendrovių akcijų) nuotoliniu būdu.
  • Atlikti nuotolinį tapatybės nustatymą gali pasiūlyti atlikti mūsų įmonės AML pareigūnas, vykdantis periodinį klientų informacijos atnaujinimą.
  • Jūs galite tapatybės nustatymą atlikti savarankiškai, jei norite atnaujinti savo kontaktinius duomenis, tokius kaip adresas, el. pašto adresas, asmeninės sąskaitos numeris.

Kaip atliekamas?

  • Nuotolinis tapatybės nustatymas atliekamas automatiškai: Jums reikės suvesti savo duomenis, nusifotografuoti bei nufotografuoti savo asmens dokumentą, vadovaujantis sistemos pateikiamomis užklausomis.

Kokia informacija pateikiama?

  • Jūsų vardas, pavardė.
  • Kontaktinė informacija: adresas, telefonas, el. pašto adresas, banko sąskaitos numeris.
  • Galiojantis asmens dokumentas (fotografuojamas proceso metu) ir jame esantys asmens duomenys.
  • Veido atvaizdas.

Techniniai reikalavimai

  • Bet koks įrenginys (kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetė), turintis fotografavimo funkciją.
  • Jokių papildomų programų atsiųsti ir įdiegti į įrenginį nereikia.